Ubezpieczenie Szyb samochodowych

Ubezpieczenie szyb samochodowych to gwarancja bezpieczeństwa Twojego i osób podróżujących danym pojazdem. Produkt ten pozwala uniknąć kosztów związanych z organizacją, naprawą bądź wymianą zniszczonej szyby samochodowej.

Czytaj całość…
 
Ochrona Prawna


Ubezpieczenie Ochrona Prawna chroni Twoje interesy prawne związane z posiadaniem i użytkowaniem ubezpieczonego pojazdu. Nie musisz sie martwić z ewentualnymi komplikacjami przy dochodzeniu roszczeń z tytułu odszkodowania.

 

Czytaj całość…
 
Assistance
               Podczas podróży zagranice ubezpieczenie Assistance jest niemal koniecznością. Aby nie narazić się na nieprzyjemną sytuację z dala od miejsca zamieszkania, często bez znajomości języka warto skorzystać z ubezpieczenia Assistance.
Czytaj całość…
 
OC - komunikacyjne

Ubezpieczeniem OC posiadaczy pojazdów mechanicznych jest objęta odpowiedzialność cywilna każdej osoby, która kierując pojazdem mechanicznym w okresie trwania odpowiedzialności ubezpieczeniowej, wyrządziła szkodę w związku z ruchem tego pojazdu.


Czytaj całość…
 
Auto casco


Umowa ubezpieczenia zawierana jest z posiadaczami pojazdów mechanicznych - osobami fizycznymi  prawnymi oraz jednostkami organizacyjnymi nie posiadającymi osobowości prawnej.

 

Czytaj całość…
 
Zobacz też…
hosting i projekt webfabryka.pl © 2018