Kup polisę online

Szanowni Państwo

Z powodu koronawirusa, mając na względzie troskę o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biura informujemy, że u nas możecie zawrzeć ubezpieczenie bez wychodzenia z domu i narażania się na ryzyko zachorowania.

Jeżeli chcielibyście wykupić nowe ubezpieczenie, albo kończy się Wam polisa np. obowiązkowego OC komunikacyjnego lub inna i potrzebujecie  ją wznowić, to wystarczy że zadzwonicie do nas.
Podczas rozmowy telefonicznej i po uzgodnieniu z Wami szczegółów, prześlemy polisę na Wasz adres e-mail. Po otrzymaniu, będziecie mogli ją sprawdzić, zatwierdzić i zapłacić przelewem.
 

Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszego fanpage na facebooku.  Znajdziecie tam Państwo informacje ubezpieczeniowe oraz aktualne zasady  pracy naszego biura. Jeżeli nie posiadacie konta na facebooku  wystarczy, że klikniecie na literkę „f” w prawym górnym rogu naszej strony i wtedy automatycznie zostaniecie skierowani na nasz profil.

Zachęcamy do korzystania z tej formy zakupu ubezpieczenia. Czekamy na Was pod numerami telefonów:

692-163-319  lub  697-943-744

Możecie się także kontaktować z nami mailowo: kontakt@ubezpieczenia.przemysl.pl

 

Co trzeba zrobić aby dokonać zakupu ubezpieczenia online?

Samodzielnie bez potrzeby kontaktu telefonicznego z nami możecie kupić ubepieczenia turystyczne oraz  następstw nieszczęśliwych wypadków.

Wybierz ubezpieczenie które chcesz kupić. Kliknij w zdjęcie poniżej, zostaniesz przekierowany na stronę Towarzystwa Ubezpieczeniowego oferującego ubezpieczenie. Wybierz interesujący Cię zakres lub wariant. Dokonaj zakupu i ciesz się ubezpieczeniem. Polisę wraz z ogólnymi warunkami ubezpieczenia dostaniesz na maila.

Ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) - szkolne


Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group


Ubezpieczenia turystyczne


TUIR WARTA S.A. 
Dokonując za naszym pośrednictwem zakupu ubezpieczenia turystycznego otrzymasz dodatkowo 10% zniżki.
Wystarczy, że na stronie TUIR WARTAw górnym prawym rogu oznaczonym symbolem % wpiszesz kod: AGENCJAKONTAKT


Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Do góry
Copyright © 2020 | Wszelkie prawa zastrzeżone | CMS by Quick.Cms
  • Dzisiaj: 0
  • Wszystkich: 7471