Ubezpieczenia turystyczne

Któż nie lubi podróży, nieważne blisko czy daleko. Podróżujemy coraz chętniej i częściej. Podróże, to relaks i wypoczynek, nikt nie myśli, że podczas takiego wyjazdu może przydarzyć się coś złego. Warto jednak pomyśleć o polisie ubezpieczeniowej.
Ubezpieczenie turystyczne zapewni Tobie i Twoim najbliższym ochronę podczas podróży. W przypadku zdarzenia objętego ochroną ubezpieczyciel zapewni Ci organizację i pokrycie niezbędnych kosztów leczenia i pomocy Assistance w związku z następstwami nagłego zachorowania, nieszczęśliwego wypadku czy utratą dokumentów. Zabezpieczy Cię również gdyby zaistniała konieczność wizyty lekarskiej, pobytu w szpitalu czy transportu do szpitala lub miejsca zamieszkania. Zakres ochrony możesz rozszerzyć o ubezpieczenie bagażu, sprzętu sportowego oraz wykonywanie pracy za granicą. Jeżeli jesteś miłośnikiem uprawiania sportów ekstremalnych lub wyczynowych to również możesz o nie rozszerzyć swoją polisę.

Dla osób, które często wyjeżdżają za granicę prywatnie, służbowo lub pracują czasowo poza granicami Polski Towarzystwa Ubezpieczeniowe mają w swojej ofercie roczne ubezpieczenia turystyczne. Ubezpieczenie obejmuje wtedy wszystkie wyjazdy zagraniczne w ciągu roku.

Za naszym pośrednictwem możesz zawrzeć ubezpieczenie turystyczne online. Aby to zrobić przejdź do „Kup online”.


Jeżeli jesteś zainteresowany zawarciem tego ubezpieczenia w biurze to zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą.
Przedstawimy Ci wówczas Ogólne Warunki Ubezpieczenia i odpowiemy na Twoje pytania.

Do góry
Copyright © 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | CMS by Quick.Cms
  • Dzisiaj: 25
  • Wszystkich: 12023