Ubezpieczenia zdrowotne

1.UBEZPIECZENIE BEST DOCTORS

Jedną z najczęstszych chorób XXI wieku jest rak. Dotyka ludzi w każdym wieku, bez względu na wykształcenie, zajmowane stanowisko czy zasobność portfela. Jak poradzisz sobie gdy zostanie on zdiagnozowany u Ciebie, skąd weźmiesz środki finansowe na leczenie. A co w przypadku kiedy okaże się że zachorowałeś i jest konieczny przeczep albo wymiana zastawki serca. Pomocna może okazać się wtedy polisa ubezpieczeniowa Best Doctors. Przedmiotem ubezpieczenia jest zdrowie Ubezpieczonego - czyli Twoje.

Ubezpieczenie Best Doctors to dodatkowe świadczenie dla Ubezpieczonego czyli Ciebie, jeżeli mieszkasz na terenie Polski. Gwarantuje Ci ono przygotowanie drugiej opinii medycznej w przypadku wystąpienia poważnych stanów chorobowych takich jak:

 • nowotwór złośliwy (np. białaczka, rak płuc, rak trzustki, chłoniak, czerniak) rak nieinwazyjny lub rak in situ (nowotwór w początkowym stadium),
 • wymiana lub naprawa zastawki serca, bypassy,
 • zabiegi neurochirurgiczne,
 • przeszczep narządów od żywego dawcy
 • przeszczep szpiku kostnego.

Best Doctors to:

 • organizacja i pokrycie kosztów leczenia za granicą do 1 000 000 EUR w roku polisowym (łączny limit na leczenie i świadczenia dotyczące Ubezpieczonego, osoby towarzyszącej oraz dawcy narządów) lub 2 000 000 EUR w całym życiu Ubezpieczonego
 • dostęp do ponad 50 000 najlepszych lekarzy w 450 specjalizacjach
 • refundacja leków w Polsce do 50 000 EUR

W przypadku gdy zachorowałeś:

 1. Otrzymasz drugą opinię medyczną - raport z danymi diagnostycznymi i zaleceniami dalszej terapii.
 2. Jeżeli zdecydujesz się podjąć leczenie za granicą zostaną Ci przedstawione propozycje 3 zagranicznych placówek medycznych specjalizujących się w leczeniu Twojej choroby.
 3. Zostanie zorganizowana dla Ciebie i osoby towarzyszącej opieka medyczna i pobyt za granicą (podróż, transport medyczny, zakwaterowanie i pomoc tłumacza).
 4. Za każdy dzień pobytu w szpitalu za granicą otrzymasz 100 EUR.
 5. Po powrocie do Polski otrzymasz refundację za zakupione leki do 50 000 EUR.

Karencja ubezpieczeniowa wynosi 90 dni.

Ubezpieczenie może być zawarte w formie indywidualnej. Jeżeli jesteś Pracodawcą możesz wykupić takie ubezpieczenie dla swoich Pracowników. Ubezpieczenie grupowe dla firm możliwe jest już od 2 osób w grupie.
 

2. KORONAWIRUS - UBEZPIECZENIE GRUPOWE COVID-19

Epidemia koronwirusa trwa i prawdopodobnie pozostanie z nami jeszcze jakiś czas. W odpowiedzi na rosnącą liczbę zachorowań Generali wprowadziło nowy produkt w ramach Grupowego Ubezpieczenia Covid-19.

Ubezpieczenie Covid-19 skierowane jest do wszystkich pracodawców zatrudniających minimum 10 osób i dedykowane jest wszystkim branżom bez wyjątków. Pracodawca ma możliwość objęcia ochroną  wszystkich pracowników w wieku do 70 lat. Ubezpieczenie zawieramy w formie grupowej bezimiennej, a składka sponsorowana jest przez pracodawcę.

W ramach ubezpieczenia każdy pracownik ze zdiagnozowaną w trakcie ochrony chorobą Covid-19, może liczyć na wypłatę świadczenia związaną z:

pobytem Ubezpieczonego w szpitalu wskutek Covid-19
pobytem Ubezpieczonego na OIOM spowodowanym Covid-19

Generali zapewnia także usługi Covid-19 Assistance dostępne po hospitalizacji, są to np.

✅pomoc domowa
✅opieka nad dziećmi/osobami starszymi, zwierzętami
✅transport medyczny i konsultacje lekarza pierwszego kontaktu
✅konsultacja telefoniczna lub wideokonsultacja z psychologiem dla każdego pracownika, który zetknął się w swoim otoczenia z negatywnymi skutkami koronawirusa

Do wyboru są trzy warianty ubezpieczenia.

Pracodawco jeżeli jesteś zainteresowany zawarciem tego ubezpieczenia to zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą. Przedstawimy Ci wówczas Ogólne Warunki Ubezpieczenia i odpowiemy na Twoje pytania.
W przypadku pytań prosimy o kontakt ☎️692-163-319 lub kontakt@ubezpieczenia.przemysl.pl

 

 


Jeżeli jesteś zainteresowany zawarciem któregokolwiek z wymienionych wyżej ubezpieczeń to zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą.
Przedstawimy Ci wówczas Ogólne Warunki Ubezpieczenia i odpowiemy na Twoje pytania.

Do góry
Copyright © 2021 | Wszelkie prawa zastrzeżone | CMS by Quick.Cms
 • Dzisiaj: 25
 • Wszystkich: 12023